Енергоефективна рамка управління теплоспоживанням будинку EPK-3-65/в-279
Оформить заказ
  • Доставка в каждый город страны
  • Лояльные условия партнерам
  • Консультация клиентов. Подбор оборудования
  • Енергоефективна рамка управління теплоспоживанням будинку EPK-3-65/в-279

Енергоефективна рамка управління теплоспоживанням будинку EPK-3-65/в-279

Наличие: В наличии
  • 74630 грн


  • Код Товара: EPK-3-65/в-279

Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали

Енергоефективна рамка управління теплоспоживанням будинку

EPK-3-65/в-279

 

Основнi характеристики

- Номер елеватора (згiдно маркування СРСР) - 3

- Теплове навантаження будинку - 279.1кВт/0,24Гкал/год

- Розрахункова витрата теплоносiя - 6,00т/год

- Дiаметр рамки DN - 65

- Маркування енергоефективноi рамки - ЕРК-3-65/в-279

 

 

Призначення – управління теплоспоживанням будинку при переході від елеваторних вузлів до системи опалення з примусовою циркуляцією теплоносія.

Область застосування – житлові будинки та об’єкти соціальної сфери з системою опалення, приєднаною до теплових мереж за залежною схемою з використанням елеваторів.

Переваги:

1.                 Зниження споживання теплової енергії до 25% (і, як наслідок, зниження рахунків за використану теплоту) при оптимізації циркуляції теплоносія та роботі регулятора температури за погодозалежним алгоритмом.

2.                 Невисоке, в порівнянні з продуктами-аналогами, споживання електричної енергії при роботі обладнання за рахунок використання високоефективних циркуляційних насосів європейського зразка.

3.                 Висока надійність роботи та строк служби, який перевищує 25 років. При цьому виробник надає повну гарантію на рамку управління теплоспоживанням будинку – 2 роки.

 

Принцип роботи:

Енергоефективна рамка управління теплоспоживанням будинку, що приєднується до теплової мережі включає в себе:

- циркуляційний насос (Wilo, Германія);

- регулятор температури з електроприводом (Belimo, Швейцарія);

- сітчасті фільтри (Vitech, Словаччина);

- запірну арматуру(Vitech, Словаччина);

- контрольно-вимірювальні прилади (Техприлад, Україна);

- блок керування рамкою (Terraintech, Україна).

 

В системі опалення циркулює 80% теплоносія опалювальних приладів, а нагрів до необхідної температури відбувається за допомогою підмішування теплоносія з тепломережі. Циркуляція відбувається через зворотній клапан (9). Для забезпечення підтримки постійної температури теплоносія для системи опалення та для ефективного використання теплової енергії, на подавальному трубопроводі тепломережі встановлено сідельний двохходовий регулюючий клапан (2) з електроприводом (3). Якісне регулювання теплоспоживання буде забезпечуватись за допомогою блоку керування фірми Terraintech (7), який по сигналу датчика температури зовнішнього повітря (5) визначає необхідну температуру теплоносія на вході в систему опалення, порівнює її з фактичною температурою виміряною датчиком температури (4) і видає керуючий сигнал на електропривод регулюючого клапану, при цьому змінюючи витрату гострого (первинного) теплоносія.

Забезпечення циркуляції в внутрішній системі опалення здійснюється за допомогою циркуляційного насоса (1). Насос підібрано на основі гідравлічного розрахунку внутрішньобудинкової системи опалення. Насос має систему захисту насоса від сухого ходу за допомогою датчика-реле тиску (6), перегріву двигуна насоса та для захисту від перекосу фазних напруг.

Для дотримання необхідної якості теплоносія та продовження строку роботи регулятора і циркуляційного насоса, рамку керування теплоспоживанням будинку обладнано сітчастими фільтрами (8). Для можливості відключення рамки в неопалювальний період та проведення регламентних робіт передбачено дискові поворотні затвори (10). Для зливання теплоносія встановлено дренажні крани (11).

Контроль роботи енергоефективною рамкою управління теплоспоживанням будинку відбувається за допомогою блока керування (7) та додаткових аналогових контрольно-вимірювальних приладів – манометрів (13) та біметалевих термометрів (12).

 

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо